Wieczór panieński to było wydarzenie, na które czekałam z niecierpliwością. Nieczęsto zdarza się okazja, aby wszystkie bliskie mi dziewczyny spotkały się w jednym miejscu i spędziły tak dużo czasu razem. To wyjątkowy wieczór, dlatego widząc, że wybieracie Subtelną, by odwdzięczyć się swoim przyjaciółkom za ich obecność byłam bardzo poruszona. Postanowiłam więc zrobić coś specjalnego, dedykowanego jako podarunek na tą okazję.

Box na wieczór panieński.

 Ja sama dla swoich dziewczyn wykonałam bransoletki na czarnym sznureczku z larvikitem, aby moja bransoletka się wyróżniała nawlekałam ją na biały sznureczek. Jeśli nie macie pomysłu uważam, że to dobre rozwiązanie, bo dziewczyny mają klasyczną bransoletkę, którą mogą nosić na każdą okazję a biała biżuteria zostaje dla przyszłej Panny Młodej i również może jej towarzyszyć przypominając o tym pięknym wydarzeniu.

Kliknij i zobacz dostępne bransoletki dedykowane na ten dzieńJeśli wolicie inne kamienie (ze względu na ich właściwości, wygląd) lub kolor sznureczka jest możliwość dopasowania tego pod Wasz gust. Wszystko razem ustalimy! Możecie wybrać kolor sznureczka, kamień, który na niego nawlekę a całość będzie się prezentować tak, jak na załączonym obrazku. Każda z "team bride" otrzyma swoją bransoletkę w lnianym woreczku, która będzie pamiątką, ale również od tego czasu będzie Wam towarzyszyć energia danego kamienia. Połączą Was wspomnienia i moc minerałów.


Jeśli chcesz podarować właśnie taki prezent napisz wiadomość na: instagramie @subtelna.bizuteria, stworzymy coś pięknego! 

Wiem, że to pudełeczko wywoła wiele emocji. 
I prezent na wieczór panieński gotowy! Chwila pełna wzruszeń gwarantowana, a pamiątka z wieczoru panieńskiego zostanie z wami na długo. 
Brak komentarzy: