W kolekcji zodiakalnej znajdziesz zarówno bransoletkę jak i naszyjnik dedykowany twojemu znaku zodiaku. Biżuteria jest regulowana, możesz zatem dostosować długość naszyjnika do swoich upodobań, a bransoletka nie będzie spadać, czy też cię opinać.  B A R A N

Kamień - Sodalit 

Dodaje energii, która pozwala baranowi skupić się na konkretnych celach. Pomaga rozjaśnić umysł, wydobyć spokój. Otwiera na miłość. zmniejsza napięcie, pomagając się odstresować.


B Y K

Kamień - Agat

Dodaje Bykowi wiary w siebie i uśmierza gniew. Dzięki jego energii Byk może dokonywać zmian, które wymagają wytrwałości i cierpliwości. Wpływa pozytywnie na zdolności umysłowe. Uczy delikatności w kontaktach międzyludzkich.

Bransoletka zodiakalna - Byk

B L I Ź N I Ę T A

Kamień - Ametyst

Wnosi harmonię do pełnego niespodzianek życia bliźniąt. Odpycha negatywne myśli i dodaje cierpliwości. Pomaga radzić sobie z obowiązkami. Stabilizuje emocje.

Bransoletka zodiakalna - Bliźnięta

R A K

Kamień - Kamień słoneczny

 Podnosi wibracje i poziom pozytywnej energii . Pomaga dostrzec dobro i piękno życia. Wpływa pozytywnie na samoocenę. Oddala troski nawet najbardziej wrażliwych raków. 

Bransoletka zodiakalna - Rak

L E W

Kamień - Tygrysie Oko

Otwiera umysł lwa.Dba, aby nie zabrakło mu sił. Dodaje jeszcze więcej motywacji do realizacji celu. Pobudza kreatywność. Wspiera jego pozytywne nastawienie do życia.

Bransoletka zodiakalna - Lew

P A N N A

Kamień - Jadeit

Chroni przed złą energią. Pomaga znaleźć własną drogę, dodaje siły i wzmacnia pewność siebie. Wspiera delikatne panny w samorealizacji. Dodaje szczęścia w każdej sytuacji i przedsięwzięciu.

Bransoletka zodiakalna - Panna


W A G A

Kamień - Granat

Pomaga wadze w podejmowaniu decyzji. Ułatwia jej wprowadzanie zmian w każdej sferze życia. Dodaje motywacji i wzmacnia siłę woli. Wspiera w walce z lękami i słabościami. Ułatwia osiąganie sukcesów.

Bransoletka zodiakalna - Waga


S K O R P I O N

Kamień - Różowy Turmalin

Uwalnia od napięć. Dostarcza energii do działania. Leczy rany emocjonalne. Otwiera na miłość.

Bransoletka zodiakalna - Skorpion

S T R Z E L E C

Kamień - Akwamaryn

Działa pozytywnie na relacje z innymi ludźmi, które dla strzelca mogą być kłopotliwe. Wzmacnia pozytywne cechy strzelca. Pomaga wyrażać uczucia. Przynosi ukojenie, wycisza. Dodaje pozytywnej energii.

Bransoletka zodiakalna - Strzelec


K O Z I O R O Ż E C

Kamień - Kamień księżycowy

Pomaga koziorożcowi zaufać intuicji i zaakceptować uczucia. Uspokaja, likwiduje obawy przed otworzeniem się na innych. Wpływa korzystnie na stosunki międzyludzkie.

Bransoletka zodiakalna - Koziorożec

W O D N I K

Kamień - Hematyt 

Każde zamówienie, nawet z większą iloscia produktów, zapakowane jest w jeden kartonik.

Bransoletka zodiakalna - Wodnik

R Y B Y

Kamień - Kunzyt

Działa pozytywnie na relacje z innymi, które dla ryb są niezwykle ważne, wzmacnia więzi. Przyciąga odpowiednich ludzi i miłość. Pomaga w budowaniu zaufania. Wzmacnia wiarę we własne możliwości.

Bransoletka zodiakalna - Ryby


Brak komentarzy: