Jest taki dzień w roku, w którym łzy wzruszenia płynął po policzkach nie tylko mam, ale i dzieci, w którym czujemy wielką wdzięczność i pragniemy uszczęśliwić tą wyjątkową osobę, pokazać jak bardzo ją kochamy i doceniamy...a mowa tutaj oczywiście o Dniu Mamy. 

Dzień Mamy obchodzimy już 26 maja. Wszyscy wiemy, że czas płynie bardzo szybko, dlatego już dziś warto się zastanowić: Co zrobić na Dzień Mamy? Co jej podarować? Co przygotować na Dzień Mamy?

Biżuteria dla Mamy.

Mama z pewnością doceni każdy nawet najdrobniejszy gest, a my chcemy pomóc Wam przygotować coś specjalnego. Na tą okazję stworzyłyśmy dwa modele bransoletek. Główną rolę odgrywa w nich opal, któremu towarzyszy perełka lub kwarc różowy. Wybór kamieni nie był przypadkowy.

Uważa się, że opal to kamień, który podnosi samopoczucie, dodaje radości i wnosi światło oraz pozytywizm do życia. Jest pomocny w okresach wzmożonego stresu. Zachęca do porzucenia zmartwień i postrzegania każdej sytuacji w obiektywny sposób. Energia opalu pomaga zaakceptować fakt, że wszystko w naszym życiu dzieje się po coś, każda sytuacje ma być dla nas nauką.

W bransoletkach znajdziecie także perłę która jest symbolem kobiecości. Wzmacnia poczucie własnej wartości i atrakcyjność. Dodaje uroku każdej kobiecie.

Kliknij i zobacz bransoletkę na sklepie Bransoletki zniknęły już ze sklepu, jednak napisz wiadomość na instagramie, bądź  e-maila, coś wyczaruję.;) 


Kwarc różowy zaś nazywany jest kamieniem miłości. Pomaga pokochać siebie samego, co ma pozytywny wpływ na każdy aspekt życia, także na relacje z innymi ludźmi. 

Kliknij i zobacz bransoletkę na sklepie

Wybierając biżuterię dla swojej mamy możecie sugerować się wyglądem i estetyką, ale także znaczeniem kamieni. 


Aby móc prezentem wyrazić jeszcze więcej, przygotowałyśmy kartkę dla mamy, która będzie dorzucana do każdej bransoletki. Znajdziecie ją w malutkiej, białej kopercie. Wierzymy, że odpakowywanie podarunku także sprawia wiele radości. Odpakowanie Subtelnej zaczynamy od rozwiązania wstążki, a później...później dzieje się magia.

Brak komentarzy: