Bransoletka na nici jedwabnej z kamieniami naturalnymi

Biżuteria z kamieniami naturalnymi jest nie tylko piękną ozdobą każdej kobiety, czy mężczyzny. To również wartość dodana w postaci właściwości każdego kamienia, który znajduje się na nici jedwabnej. Bransoletki na nici jedwabnej są bardzo subtelne, jednak wystarczająco charakterystyczne, by rzucały się w oczy. To wszystko za sprawą blasku kamieni naturalnych, które są nawleczone na nić.  Pokocha je każdy, kto nie może oderwać oczu od kryształów, ceni ich wartości oraz uwielbia subtelne dodatki do stylizacji. 

Bransoletka na nici jedwabnej

Co wyjątkowego skrywa w sobie bransoletka na sznurku? Przede wszystkim jej ogromną zaletą, jest możliwość regulacji. Nawleczony na jedwabną nić stoper, w postaci eleganckiej kuleczki, umożliwia jej regulację. Dzięki czemu bransoletkę można bardzo łatwo dostosować pod obwód swojego nadgarstka. Nie zliczę jak często dostawałam nietrafiony prezent, nie dlatego, że bransoletka  mi się nie spodobała. To wszystko za sprawą złego rozmiaru biżuterii, przez co bransoletka zsuwała mi się z nadgarstka. 

Jak wygląda bransoletka na nici jedwabnej? Poniższe zdjęcie prezentuje jedną z bransoletek z kamieniami naturalnymi, akurat z kolekcji zodiakalnej. Na załączonym obrazku widnieje bransoletka zodiakalna dla Koziorożca. Chcesz zobaczyć pozostałe - Kliknij i przejdź do sklepu Subtelna biżuteria.

Bransoletka na nici jedwabnej dla Koziorożca

Wyżej została opisana jedna zaleta takiej bransoletki, czyli możliwość regulacji. Jednak to nie wszystko, czym może nas pozytywnie zaskoczyć.
Bransoletka na nici jedwabnej je przede wszystkim niewyczuwalna na nadgarstku, przez co w ogóle nam nie przeszkadza. Kolejną zaletą jest fakt, iż przy odpowiednim noszeniu bransoletki, będziemy przez długi czas cieszyć się jej trwałością. Standardowe zapięcia, często ulegają zepsuciu, a bransoletka niespostrzeżenie zsuwa się z ręki, przez co ją gubimy. Bransoletki na nici jedwabnej wyglądają estetycznie przez bardzo długi czas. Przy czym te wykonane w całości z metali nieszlachetnych, szybko tracą swój pierwotny kolor, rdzewieją, czy czernieją. 

Bransoletka na nici - pakowanie na prezent 


Na sam koniec warto wspomnieć o jednym ważnym aspekcie, a mianowicie o fakcie, że bransoletki te robione są ręcznie. Dbałość o każdy szczegół nadaje bransoletce wyjątkowości, a dodatkowo jest niepowtarzalna. 
Zapakujmy ją w piękną oprawę z subtelnymi dodatkami, by cieszyć się jeszcze bardziej. Więcej prac możesz zobaczyć na Instagramie instagram.com/subtelna.bizuteria 

Bransoletka na nici - pakowanie


Brak komentarzy: