Pierścionki z kamieniami naturalnymi


Zamawiając pierścionki z kamieniami przez Internet, często zastanawiamy się, czy rozmiar będzie dobry. Pierścionki elastyczne z kamieni naturalnych to idealna alternatywa dla tych z metalu. Elastyczna gumka, która jest ich bazą umożliwia dopasowanie pierścionka pod obwód palca z większym zakresem błędu pomiaru, niż te z metalu. Jeden rozmiar elastycznego pierścionka z kamieniami odpowiada około 3 rozmiarom pierścionka standardowego. 

W ofercie Subtelnej biżuterii, znajdziesz pierścionki o 3 rozmiarach, tj. S, M i L, gdzie S pasuje idealnie na obwód: 50-53mm M: 54-56mm oraz L: 57-61mm. Nie wiesz jaki masz obwód palca, nic straconego. Odsyłam Cię do wpisu: Jak zmierzyć obwód palca - wpis.

Pierścionki z kamieniami

Pierścionek z kamieniami - jaki wybrać?


W ofercie znajdziesz pierścionki z kamieniami z kolekcji zodiakalnej oraz pierścionki nawiązujące do uczuć, przez wzgląd na właściwości kamieni. Miłość, Spokój, Radość, Nadzieja, a może Odwaga? Wybierz, czego potrzebujesz najbardziej w swoim życiu. Przyjdzie do Ciebie pięknie zapakowane w otoczeniu subtelnych dodatków.

Pierścionki z kamieniami to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, a także świetne dodatki do stylizacji. Pełne dobrej energii, subtelności i blasku. Pierścionki super się ze sobą łączą. Wyglądają przepięknie razem na jednym placu, a także na dwóch innych blisko siebie. Wybierz swój pierścionek z kamieniami i ciesz się ich pozytywną energią każdego dnia. 

Pierścionki z kamieniami

Buziaki, Subtelna !


Brak komentarzy: