Bransoletka z kamieni, znaki zodiaku - poznaj swój talizman 


Jaka jest bransoletka z kamieni, znaki zodiaku? Jedyna w swoim rodzaju, dzięki niepowtarzalności kryształów. Z dobrą energią, która sprzyja właścicielowi. Dla przykładu, jesteś zodiakalną wagą? na Twojej bransoletce znajdzie się zatem, kamień Granat. Kamień ten, pomaga Wadze w podejmowaniu decyzji. Ułatwia jej wprowadzanie zmian w każdej sferze życia. Dodaje motywacji i wzmacnia siłę woli. Wspiera w walce z lękami i słabościami. Ułatwia osiąganie sukcesów.

Zalety subtelnej bransoletki z kamieni, znaki zodiaku

Poza niepowtarzalnością i dobrą energią kamieni, bransoletki wykonane zostały na nici jedwabnej z wykorzystaniem stopera, który umożliwia regulację rozmiaru. Dzięki temu bransoletka z kamieni, z pewnością będzie pasowała na Twój nadgarstek. Zarówno stoper jak i pozostałe elementy bransoletki, zostały wykonane ze stali chirurgicznej, która nie czernieje. 

Wybierz bransoletkę z kamieni dla swojego znaku zodiaku

Poniżej przedstawię Tobie, kilka modeli zodiakalnych bransoletek z kamieni. Pamiętaj, że więcej znajdziesz na stronie: www.subtelnabizuteria.pl.

Bransoletka z kamieni, znak zodiaku Wodnik: 
W bransoletce dla zodiakalnego Wodnika, znajdziesz Amazonit. To kamień, który oddala troski. Energia kamienia sprzyja kreatywnym i tym którzy decydują się podjąć ryzyko. Odpręża wodnika i przywraca optymizm. Zmniejsza dystans międzyludzki, dzięki nauce zrozumienia.

Bransoletka z kamieni, znak zodiaku wodnik, z Amazonitem i kamieniem księżycowym na nici jedwabnej.
Bransoletka z kamieni dla znaku zodiaku: Wodnik

Bransoletka z kamieni dla znaku zodiaku: Skorpion

Kamień, który znajduje się na nici to - Różowy turmalin. Uwalnia od napięć. Dostarcza energii do działania. Leczy rany emocjonalne, otwierając Skorpiona na miłość.

Bransoletka z kamieniami, dla zodiakalnego Skorpiona. Kamienie na bransoletce to Różowy turmalin oraz kamień księżycowy. Bransoletka jest regulowana.
Bransoletka z kamieni dla znaku zodiaku Skorpion

Jak bransoletka z kamieni prezentuje się na nadgarstku? Zdecydowanie subtelnie, ale zarazem podkreśla urodę i pasuje do każdej stylizacji. 

Bransoletka zodiakalny Rak

Bransoletka zodiakalny Byk


Pozostałe produkty z kamieni dla danego znaku zodiaku

Jeśli bransoletka z kamieni, znak zodiaku przypadła Tobie do gustu, koniecznie sprawdź pozostałe produkty. Znajdziesz dla siebie również: Naszyjnik zodiakalny z kamieni oraz Pierścionek zodiakalny z kamieni
Jak wygląda taki zodiakalny komplet? 


Właśnie tak, subtelnie z dobrą energią i niepowtarzalnie!

Nie zapomnij nadać intencji swojej nowej bransoletce z kamieni. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, odsyłam Cię do filmiku: Jak nadać intencję biżuterii z kamieniamiBrak komentarzy: