Kolekcja klasyczna


Bransoletki

    Każdą bransoletkę wykonuję ręcznie z dbałością o każdy szczegół. Możliwość personalizacji, która obowiązuje przy składaniu zamówień na Instagramie i Facebooku pozwala na stworzenie wymarzonej bransoletki zarówno pod względem wizualnym jak i właściwości znajdujących się na sznurku kamieni. 
W sklepie internetowym subtelnabizuteria.pl można znaleźć dostępne modele bransoletek. Jednak, gdy spodobają się Tobie konkretne kamienie i chciałabyś zobaczyć ich połączenie na wybranym sznurku, napisz wiadomość prywatną na Instagramie lub Facebooku (kliknij w ikonki w menu) i wspólnie stworzymy Twoją wymarzoną Subtelną.
 

Powyżej znajdują się przykładowe modele bransoletek. Pierwsza od góry - labradoryt z perłą słodkowodną, a niżej rodochrozyt. Bransoletki są regulowane dzięki makramowemu wiązaniu, które przesuwa się gdy pociągniemy za sznurek.


Link do bransoletek ze zdjęcia na Instagramie - bransoletki z perłą.

Naszyjniki
Gdy już wybierzesz Swoją subtelną bransoletkę, dobierz do niej naszyjnik. Tworzę go w bardzo podobny sposób, jednak makramowe wiązanie robię tak by sznureczki swobodnie opadały na plecy. Dzięki wspomnianemu wiązaniu, możesz regulować naszyjnik, przez co przód będzie dokładnie na takiej wysokości na jaką zaciśniesz sznurki. 

Poniżej znajdziesz kilka linków do modeli naszyjników:


"Kobieta miewa w oczach błyski stokroć wymowniejsze od słów"


Brak komentarzy: