Bransoletka czarne kamienie- wybierz swój talizman.

Biżuteria, którą zdobią czarne kamienie naturalne jest często wybierana przez osoby ceniące elegancję, klasykę, ale przede wszystkim uniwersalność. Ciemne kamienie na biżuterii pięknie współgrają z innymi kryształami, tworząc magiczne połączenia. Magiczne - dosłownie i w przenośni, bo kamieniom naturalnym przypisuje się wspaniałe właściwości. Czy bransoletka z czarnymi kamieniami będzie odpowiednia właśnie dla Ciebie? 

Czarny- co oznacza ten kolor?

Czarne kamienie w biżuterii wyglądają pięknie i tajemniczo, ale czy ten kolor jest czymś więcej niż klasyczną barwą, która pasuje do wszystkiego? Czerń oznacza tajemniczość, energię i niezależność, ponieważ często wybierana jest przez osoby, które lubią wyrażać siebie i głośno mówić o swoich poglądach. Wierzy się, że czarny kolor pomaga w koncentracji, wycisza. 


Bransoletka z czarnymi kamieniami naturalnymi. 

Noszenie biżuterii z kamieniami naturalnymi to idealny sposób na to, aby mieć wybrany przez siebie kryształ zawsze przy sobie. 
Subtelną biżuterię wykonuję własnoręcznie na nici jedwabnej z wykorzystaniem stopera, który umożliwia regulację rozmiaru. Dzięki temu bransoletka z kamieni, z pewnością będzie pasowała na Twój nadgarstek, a przy tym jest bardzo wygodna i niemal niewyczuwalna. Zarówno stoper jak i pozostałe elementy bransoletki, zostały wykonane ze stali chirurgicznej, która nie czernieje. 
Wiesz już, w jaki sposób mieć wybrane kryształy zawsze przy sobie. Jaki kamień wybierzesz do swojej bransoletki?Czarne kamienie- właściwości.

Przykładem pięknego czarnego kamienia naturalnego jest czarny onyks. Jest to kamień kojarzony z siłą i mocą. Uważa się, że jego energia wzmacnia wytrzymałość podczas trudnych momentów i stresujących sytuacji. Jeśli dużo w Twoim życiu nerwów, pełnisz odpowiedzialne stanowisko, pracujesz pod presją czasu- ten kamień prawdopodobnie będzie dla Ciebie. Doda Ci energii i pomoże w cięższych momentach.

Bransoletka ENERGIA czarny onyks.

Odkryj bransoletkę z czarnym onyksem.

Czarny turmalin to kolejny wyjątkowy kamień naturalny na bransoletce. Jest uważany za kamień ochronny. Chroni przed działaniem negatywnej energii, działa oczyszczająco, łagodzi stres. Pomaga odganiać negatywne myśli i poprawia samopoczucie. 

Bransoletka czarny turmalin, onyks, kamień księżycowy.

Odkryj bransoletkę z czarnym turmalinem.

Bransoletka z czarnymi kamieniami- Twój talizman.

Wiesz, że to właśnie od Ciebie zależy, czy Twoja bransoletka z kamieniami naturalnymi będzie wyjątkowa? Dzieje się to, gdy nadasz intencję. Kamień będzie wzmocnieniem Twoich pragnień. Symbolem, dzięki któremu łatwiej przyciągniesz odpowiednią energię do Twojego życia. Jak więc zaprogramować kryształ?
Po pierwsze wybierz bransoletkę z odpowiednim czarnym kamieniem, patrząc na jego właściwości, by wspierał Cię w konkretnym celu. Ułóż zdanie, intencję (afirmację) będącą wsparciem w tym do czego dążysz. Weź swoją biżuterię, wycisz się i przyłóż do serca. Zamknij oczy. Powtarzaj w myślach lub wypowiadaj intencję kilkanaście razy, wizualizując sobie stan, kiedy masz już to, czego pragniesz. 


Zaufaj, że jest piękny proces, który pozytywnie Cię nastroi. 

Pragnę, abyś była przepełniona pozytywną energią oraz miała przy sobie coś subtelnego, niepowtarzalnego. W Subtelnej okryjesz bransoletki z czarnymi kamieniami, które będą czymś wyjątkowym, czymś, co zawsze możesz mieć przy sobie, by pamiętać, do czego dążysz. 

Subtelna.
Brak komentarzy: